IMG IMG

Zespół Placówek Pozaszkolnych
Centrum Wspierania Uzdolnień
w Jeleniej Górze

 

 

Terminy: 5.02.2020r 27.02.2020r

Miejsce: Park Sportowy ul .Złotnicza 12

 

Przybycie zespołów na pierwszy mecz godz. 8.30 – pozostałe zespoły 30 minut przed wyznaczoną godziną meczu.

Regulamin rozgrywek:

  • Zespoły składają się maksymalnie z 16 zawodników – rocznik 2000 i młodsi.

  • Zgodnie z ustaleniami na naradzie mecz nie może rozpocząć się gdy drużyna liczy mniej niż 7 zawodników.

  • Czas gry 2 x 15 minut.

  • Drużyna ma prawo wziąć jednominutowy czas w każdej połowie meczu.

  • Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.

  • Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko, wtedy gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki.

  • Zawodnicy zobowiązani są do posiadania jednolitych strojów z widocznymi numerami.

  • W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem, wynik meczu zalicza się do tabeli( rzuty karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu).

  • W przypadku remisu po 3 rzuty karne lub do skutku.

  • Za wygrane spotkanie, drużyna otrzymuje -3pkt, za przegrany- 0pkt, za wygraną po karnych 2 pkt, za przegraną po karnych 1 pkt.

  • W sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator.

  • Organizator prosi o przybycie zespołów wraz z opiekunami co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

  • Paznokcie u rąk muszą być krótko obcięte.

Sprawy organizacyjne:

Dokumentem stwierdzającym dopuszczenie do zawodów jest imienna lista uczniów (wydruk z SRS) potwierdzona przez Dyrektora szkoły.

Kolejność meczów:

Mecze 5.02. 2020 r

(M1) Godz. 9.00 ZSPUiBS - ZSElektr

(M2) Godz. 9.50 ZSE-T - ZST Mech

(M3) Godz. 10.40 ZSO Nr 2 - LO Nr 1

(M4) Godz. 11.30 zwycięzca M1 - zwrcięzca M2

(M5) Godz. 12.20 przegrany M1 - przegrany M2

(M6) Godz. 13.30 zwycięzca M3 - ZSOiT

Mecze 27. 02. 2020 r

(M7) Godz. 9.00 przegrany M6 - zwycięzca M5

(M8) Godz. 9.50 przegrany M4 - przegrany M3

(M9) Godz. 10.40 zwycięzca M4 - zwycięzca M7

(M10) Godz. 11.30 zwycięzca M6 - zwycięzca M8

(M11) Godz. 12.20 przegrany M9 - przegrany M10 mecz o III miejsce

(M12) Godz. 13.20 zwycięzca M9 - zwycięzca M10 mecz o I miejsce

 Dział Organizacji Imprez Sportowych MOS

Ryszard Stroński

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem