Sekcja upowszechniania sportu klas I-III  ZPP-CWU 2020/2021

ZAJĘCIA ZAWIESZONE OD 01-12-2020 DO 15-01-2021

Nauczyciele, trenerzy - UPOWSZECHNIANIA SPORTU W KL. I-III, Szkoły Podstawowe

  • SP 2 mgr Ryszard Strońskii -nauczyciel mianowany

  • SP 3 mgr Ryszard Strońskii -nauczyciel mianowany
  • SP 3 mgr Paweł Heinke -nauczyciel dyplomowany

  • SP 5 lic Malwina Nogawka -nauczyciel kontraktowy

  • SP 7 mgr Ryszard Strońskii -nauczyciel mianowany
  • SP 10 mgr Katarzyna Smajda-Młodnicka - nauczyciel dyplomowany

  • SP 11 mgr Małgorzata Rakowska

  • SP 11 mgr Lucyna Hofman
  • SP 13 mgr Ryszard Strońskii -nauczyciel mianowany

  • SP 15 mgr Marta Pochłód - nauczyciel kontraktowy

 

UPOWSZECHNIANIE SPORTU
KL. I-III
HARMONOGRAM OD 09-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Heinke Paweł
NAUCZANIE ZDALNE
  8.00-8.45   8.50-9.35    
  CLASSROOM   CLASSROOM    
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Nogawka Malwina
NAUCZANIE ZDALNE
  12.35-13.05 11.40-12.10      
  CLASSROOM CLASSROOM      
  13.35-14.05 12.35-13.05      
  CLASSROOM CLASSROOM      
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Pochłód Marta
NAUCZANIE ZDALNE
  14.45-13.30   11.50-12.35 11.50-12.35  
  TEAMS   TEAMS TEAMS  
  13.40-14.25        
  TEAMS        
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Smajda Młodnicka Katarzyna
NAUCZANIE ZDALNE
12.30-13.00   12.30-13.00 8.30-9.00    
CLASSROOM   CLASSROOM CLASSROOM    
      9.15-9.45    
      CLASSROOM    
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Stroński Ryszard
BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ   BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ  
SP 3 SP 13   SP 3 SP 7  
BRAK ZAJĘĆ     BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ  
SP 2     SP 2 SP 7  
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Hofman Lucyna
  12.35-13.30        
  SP 11        
  13.30-14.15        
  SP 11        
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Rakowska Małgorzata
12.35-13.30   12.35-13.30      
SP 11   SP 11      

 

UPOWSZECHNIANIE SPORTU KL.I-III

HARMONOGRAM DO 06-11-2020

Godziny i miejsce zajęć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Heinke Paweł

SP nr 3

8.00-8.45 8.50-9.35
SP 3 SP 3

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Nogawka Malwina

SP nr 5

12.35-13.20 11.40-12.25
SP 5 SP 5
13.35-14.20 12.35-13.20
SP 5 SP 5

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Pochłód Marta

SP nr 15

14.45-13.30 11.50-12.35 11.50-12.35
SP 15 SP 15 SP 15
13.40-14.25
SP 15

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Smajda Młodnicka Katarzyna

SP nr 10

12.45-13.30 12.45-13.30 8.00-8.45
SP 10 SP 10 SP 10
8.55-9.40
SP 10

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Stroński Ryszard

SP nr 2

SP nr 3

 SP nr 7

SP nr 13

8.00-8.45 13.30-15.00 8.00-8.45 12.40-14.10
SP 3 SP 13 SP 3 SP 7
13.30-15.00 13.00-15.00 14.25-15.55
SP 2 SP 2 SP 7

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem