Sekcja upowszechniania sportu klas I-III  MOS 2017/2018

 

Nauczyciele, trenerzy - UPOWSZECHNIANIA SPORTU W KL. I-III, Szkoły Podstawowe

  • SP 2 mgr Jacek Kubicki -nauczyciel dyplomowany

  • SP 3 mgr Paweł Heinke -nauczyciel dyplomowany

  • SP 5 mgr Rafał Rataj -nauczyciel dyplomowany

  • SP 6 mgr Jakub Kamiński -nauczyciel

  • SP 7 mgr Anna Matkowska - nauczyciel dyplomowany

  • SP 8 mgr Anna Gigiel - nauczyciel dyplomowany

  • SP 10 mgr Katarzyna Smajda-Młodnicka - nauczyciel dyplomowany

  • SP 11 mgr Łukasz Niesobski - nauczyciel mianowany

  • SP 13 mgr Anna Kujawińska - nauczyciel kontraktowy

  • SP 15 mgr Dorota Skowron - nauczyciel dyplomowany

 

Harmonogram zajęć

UPOWSZECHNIANIE SPORTU KL. I-III

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

JACEK KUBICKI     SP 2

poniedziałek 08.45 - 09.30 SP 2/ mała sala
piątek 13.30 - 14.15 SP 2 /duża sala
14.30 - 16.00 SP 2 /duża sala
PAWEŁ HEINKE      SP 3 poniedziałek 12.30 - 13.15 SP 3 /gr I
13.30 - 14.15 SP 3 /gr I
14.30 - 16.00 SP 3 /gr II
RAFAŁ RATAJ        SP 5 środa 13.30 - 14.15 SP 5
czwartek  12.30 - 13.15 SP 5
13.30 - 14.15 SP 5
piątek 13.30 - 14.15 SP 5
JAKUB KAMIŃSKI   SP 6 poniedziałek 12.45 - 13.30  SP 6 / kl Ib 
wtorek 11.40 - 12.25  SP 6 / kl.Ia 
środa 12.45 - 13.30  SP 6 / kl IIa 
piątek  11.40 - 12.25  SP 6 / kl Ic 
ANNA MATKOWSKA SP 7      
     
     
     
AGNIESZKA GIGIEL SP 8 czwartek  11.30 - 12.15 SP 8 /gr I
12.45 - 13.30 SP 8 /gr II
piątek 12.45 - 14.15 SP 8 /gr I

KATARZYNA             SP 10

SMAJDA-MŁODNICKA

środa 13.40 - 15.10 SP 10 / gr I
czwartek 13.40 - 15.10 SP 10 /gr II
ŁUKASZ NIESOBSKI SP 11 wtorek 16.15 - 17.45 SP 11 /mała sala
czwartek 16.15 - 17.45 SP 11 /mała sala
ANNA KUJAWIŃSKA SP 13 środa 14.45 - 16.15 SP 13
czwartek 13.30 - 15.00 SP 13

DOROTA SKOWRON  SP 15

wtorek 11.50 - 12.35 SP 15
12.45 - 13.30 SP 15
czwartek 12.45 - 13.30 SP 15
piątek 11.50 - 12.35 SP 15

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem