Sekcja pływania ZPP-CWU 2020/2021

Nauczyciele, trenerzy pływania dziewcząt i chłopców:

  • dr Celestyna Czuba - Trzewik - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Iwona Trelka   -nauczyciel mianowan
  • mgr Jakub Kamiński - nauczyciel kontraktowy

Rozkład zajec od  dnia 30-11-2020 - NAUCZANIE STACJONARNE (zajęcia na basenie przy SP 11)

Sekcja Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Basen
Czuba - Trzewik Celestyna
14.15-15.00 14.15-15.00 14.15-15.00 14.15-15.00 14.15-15.00  
SP 11 SP 11 SP 11 SP 11 SP 11  
15.15-16.00 15.00-16.00 15.15-16.00 15.15-16.00 15.15-16.00  
SP 11 SP 11 SP 11 SP 11 SP 11  
16.15-17.00 16.15-17.00 16.15-17.00 16.15-17.00 16.15-17.00  
SP 11 SP 11 SP 11 SP 11 SP 11  
  17.15-18.00 17.15-18.00 17.15-18.00    
  SP 11 SP 11 SP 11    
Basen 
Kamiński Jakub
    16.30-17.15      
    SP 11      
    17.30-18.15      
    SP 11      
    18.30-19.15      
    SP 11      
Basen
Trelka Iwona
14.35-15.20          
SP 11          
15.30-16.15          
SP 11          
16.30-17.15          
SP 11          
17.30-18.15          
SP 11          

 

Harmonogram zajęć od 09-11-2020 do 29-11-2020 - NAUCZANIE ZDALNE

Sekcja

Godziny i miejsce zajeć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Sekcja pływania
Czuba - Trzewik Celestyna

16.00-16.30

16.00-16.30

16.00-16.30

16.00-16.30

16.00-16.30

classroom

classroom

classroom

classroom

classroom

16.30-17.00

16.30-17.00

16.30-17.00

16.30-17.00

16.30-17.00

classroom

classroom

classroom

classroom

classroom

17.00-17.30

17.00-17.30

17.00-17.30

17.00-17.30

17.00-17.30

classroom

classroom

classroom

classroom

classroom

17.30-18.00

17.30-18.00

17.30-18.00

 

classroom

classroom

classroom

Sekcja

Godziny i miejsce zajeć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Sekcja pływania
Iwona Trelka

16.00-16.30

     

classroom

     

16.30-17.00

 

 

classroom

     

17.00-17.30

     

classroom

     

17.30-18.00 

     

classroom 

   

Sekcja

Godziny i miejsce zajeć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Sekcja pływania
Jakub Kamiński

16.00-16.30

classroom

16.30-17.00

classroom

17.00-17.30

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem