SEKCJA KOSZYKÓWKI MOS 2018/2019

Nauczyciele, trenerzy piłki koszykowej dziewcząt

  • mgr Adam Bartnicki -nauczyciel stażysta

  • mgr Monika Krawczyszyn-Samiec -nauczyciel stażysta
  • mgr Ralf Koczwara -nauczyciel kontraktowy

  • mgr Tomasz Pawlikowski -nauczyciel dyplomowany

  • mgr Andrzej Skowroński -nauczyciel dyplomowany
  • mgr Rafał Sroka - nauczyciel dyplomowany

 

Nauczyciele, trenerzy piłki koszykowej chłopców

  • mgr Marcin Koperek -nauczyciel mianowany
  • mgr Paweł Minciel -nauczyciel kontraktowy

  • mgr Andrzej Sękiewicz -nauczyciel dyplomowany

  • mgr Jarosław Wilusz - nauczyciel mianowany

 

Harmonogram zajęć

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/ rocznik
Adam Bartnicki   poniedziałek 17.00 - 18.30 MDK ul. Skłodowskiej 2007 i młodsi
czwartek 15.00 - 17.00 MDK ul. Skłodowskiej 2007 i młodsi
piątek 17.00 - 18.30 MDK ul. Skłodowskiej 2007 i młodsi
Monika Karwczyszyn-Samiec
  
wtorek 15.30 - 17.00 MDK, ul. Skłodowskiej 2006
środa 17.00 - 18.30 SP 10 2006
czwartek 18.30 - 20.00 SP 10 2006
 Ralf Koczwara   poniedziałek 15.30 - 17.00  SP 11  2007 i młodsi
wtorek 17.00 - 18.30   SP 11  2007 i młodsi
czwartek 15.30 - 17.00  SP 11  2007 i młodsi
 Tomasz Pawlikowski wtorek 18.30 - 20.00 hala MOS/ul. Sudecka 1998 i młodsi
środa 18.30 - 20.00 hala MOS/ul. Sudecka 1998 i młodsi
czwartek 18.30 - 20.00 hala MOS/ul. Sudecka 1998 i młodsi
 Andrzej Skowroński  poniedziałek 13.30 - 15.45 SP 8 2008 - 2009
środa 15.15 - 16.00 SP 8 2008 - 2009
 Rafał Sroka   poniedziałek 17.00 - 18.30   SP 11 2003
środa 18.30 - 20.00   SP 11 2003
czwartek 18.30 - 20.00   SP 11 2003

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

 grupa
 Marcin Koperek          
poniedziałek 16.00 - 17.30 hala MOS/ul. Sudecka rocznik 2003
czwartek 15.30 - 17.00 hala MOS/ul. Sudecka rocznik 2003
piątek 16.00 - 17.30 hala MOS/ul. Sudecka rocznik 2003
 Paweł Minciel  wtorek 18.00 - 19.30  SP 10/ duża hala  rocznik 2005
środa 17.00 - 18.30  hala MOS/ul. Sudecka rocznik 2005
piątek  17.00 - 18.30 hala MOS/ul. Sudecka rocznik 2005
 Andrzej Sękiewicz poniedziałek 17.30 - 19.00  hala MOS/ul. Sudecka
rocznik 2006
czwartek 17.00 - 18.30
SP 2/ Gim 1 rocznik 2006
 Jarosław Wilusz  poniedziałek 17.00 - 18.30 SP 10/ duża sala rocznik 2004
środa 18.30 - 20.00 SP 10/ duża sala rocznik 2004
piątek 18.30 - 20.00 SP 10/ duża sala rocznik 2004

 

ZAJĘCIA KOSZYKÓWKI "SMOK"

PIŁKA KOSZYKOWA "SMOK"

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/ rocznik
Marcin Koperek wtorek 17.00 - 18.30 hala MOS, ul Sudecka klasa IV
środa 17.00 - 18.30 SP 11, duża hala klasa IV
Andrzej Sękiewicz
  
piątek 17.00 - 18.30 hala MOS, ul Sudecka  
sobota 09.15 - 10.45 SP 11,
 
Jarosław Wilusz czwartek 17.00 - 18.30  hala MOS, ul Sudecka klasa V
piątek 15.30 - 17.00   SP 11, mała sala
klasa V

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem