GRAFIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ ZPP-CWU 2020/2021

 ZAJĘCIA SPORTOWE

AKROBATYKA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Akrobatyka
Michał Niemczak

16.30 - 18.00

16.30 - 18.00

16.30 - 18.00

16.30 - 18.00

15.30-17.00

 

SP 2

SP 2

SP 2

SP 2

SP 2

 
       

17.15-18.45

 
       

SP 2

 
             

 

BIATHLON

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Biathlon
Badacz Joanna

 

15.00 - 16.30

     

8.30-10.45

 

TCTA Sobieszów

     

TCTA Sobieszów, Scieżka rowerowa, Sudecka Strzelnica - Szklarska Poręba

             

 

BADMINTON

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Badminton
Cimosz Adam

15.15-16.45

 

15.15-16.45

     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

     

17.30-19.00

         

II LO

         

 

 BASEN

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Basen
Czuba - Trzewik Celestyna

14.30-15.20

14.30-15.20

14.30-15.20

14.30-15.20

14.30-15.20

 

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

 

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

 

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

 

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

 

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

 
 

17.30-18.15

17.30-18.15

17.30-18.15

   
 

SP 11

SP 11

SP 11

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Basen
Kamiński Jakub

 

18.30-19.15

16.30-17.15

     
 

SP 11

SP 11

     
   

17.30-18.15

     
   

SP 11

     

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Basen
Trelka Iwona

14.35-15.20

         

SP 11

         

15.30-16.15

         

SP 11

         

16.30-17.15

         

SP 11

         

17.30-18.15

         

SP 11

         

 

CHEERLEADING

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Cheerleading
Żelazna Sylwia

16.30-19.00

         

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

         

 

SZACHY

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Szachy
Cudyk Łukasz

         

10.00-11.30

         

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

         

11.30-13.45

         

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Szachy
Dwilewicz Andrzej

         

10.00-11.30

         

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

         

11.30-13.45

         

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Gimnastyka Korekcyjna
Matkowska Anna

13.40-15.10

13.00-14.30

13.40-15.10

14.00-15.30

   

SP 10

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

SP 10

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

   
 

14.30-15.15

 

15.30-17.00

   
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

   
 

15.30-17.00

 

17.15-18.00

   
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

   
 

17.15-18.30

 

18.15-19.30

   
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Gimnastyka korekcyjna
Żarczyńska Małgorzata

13.30-15.00

8.00-9.30

14.15-15.00

8.00-9.30

14.30-16.00

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

15.10-16.40

 

15.10-16.40

     

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

     

16.45-18.15

 

16.45-18.15

     

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

     
   

18.15-19.00

     
   

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

     

 

W OKRESIE OD 01-12-2020 DO 15-01-2021 ZAJĘCIA Z UPOWSZECHNIANIA SPORTU KL. I-III ZOSTAJĄ ZAWIESZONE

UPOWSZECHNIANIE SPORTU
KL. I-III
HARMONOGRAM OD 09-11-2020 DO 30-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Heinke Paweł
NAUCZANIE ZDALNE
  8.00-8.45   8.50-9.35    
  CLASSROOM   CLASSROOM    
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Nogawka Malwina
NAUCZANIE ZDALNE
  12.35-13.05 11.40-12.10      
  CLASSROOM CLASSROOM      
  13.35-14.05 12.35-13.05      
  CLASSROOM CLASSROOM      
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Pochłód Marta
NAUCZANIE ZDALNE
  14.45-13.15   11.50-12.20 11.50-12.20  
  TEAMS   TEAMS TEAMS  
  13.40-14.10        
  TEAMS        
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Smajda Młodnicka Katarzyna
NAUCZANIE ZDALNE
12.30-13.00   12.30-13.00 8.30-9.00    
CLASSROOM   CLASSROOM CLASSROOM    
      9.15-9.45    
      CLASSROOM    
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Stroński Ryszard

BRAK ZAJĘĆ -

DŁUGOTRWAŁA NIEOBECNOŚĆ

BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ   BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ  
SP 3 SP 13   SP 3 SP 7  
BRAK ZAJĘĆ     BRAK ZAJĘĆ BRAK ZAJĘĆ  
SP 2     SP 2 SP 7  
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Hofman Lucyna
  12.35-13.30        
  SP 11        
  13.30-14.15        
  SP 11        
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Upowszechnianie sportu kl. I-III
Rakowska Małgorzata
12.35-13.30   12.35-13.30      
SP 11   SP 11      

 

UPOWSZECHNIANIE SPORTU

KL. I-III

 

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Heinke Paweł

 

8.00-8.45

 

8.50-9.35

   
 

SP 3

 

SP 3

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Nogawka Malwina

 

12.35-13.20

11.40-12.25

     
 

SP 5

SP 5

     
 

13.35-14.20

12.35-13.20

     
 

SP 5

SP 5

     

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Pochłód Marta

 

14.45-13.30

 

11.50-12.35

11.50-12.35

 
 

SP 15

 

SP 15

SP 15

 
 

13.40-14.25

       
 

SP 15

       

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Smajda Młodnicka Katarzyna

12.45-13.30

 

12.45-13.30

8.00-8.45

   

SP 10

 

SP 10

SP 10

   
     

8.55-9.40

   
     

SP 10

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Stroński Ryszard

8.00-8.45

13.30-15.00

 

8.00-8.45

12.40-14.10

 

SP 3

SP 13

 

SP 3

SP 7

 

13.30-15.00

   

13.00-15.00

14.25-15.55

 

SP 2

   

SP 2

SP 7

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Hofman Lucyna

 

12.35-13.30

       
 

SP 11

       
 

13.30-14.15

       
 

SP 11

       

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Upowszechnianie sportu kl. I-III
Rakowska Małgorzata

12.35-13.30

 

12.35-13.30

     

SP 11

 

SP 11

     

 

TENIS ZIEMNY

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Tenis ziemny
Kaszewski Michał

 

16.00-17.30

17.00-18.30

16.00-17.30

   
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

   

 

PIŁKA NOŻNA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka nożna
Kołodziejczyk Jacek

 

16.00-17.30

   

16.00-17.30

 
 

stadion
ul. Złotnicza

   

stadion
ul. Złotnicza

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka nożna
Królikowski Bartosz

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

   
 

Orlik - ZSOiT

 

Orlik - ZSOiT

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka nożna
Królikowski Grzegorz

 

17.00-18.30

       
 

boisko Park Paulinum

       
 

18.30-20.00

       
 

boisko Park Paulinum/ZSE Mechanik

       

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka nożna
Wichowski Jarosław

 

16.00-17.30

16.00-17.30

     
 

Stadion ul. Złotnicza

Stadion ul. Złotnicza

     

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka nożna
Pietrzyk Krzysztof

 

17.30-19.00

 

16.00-17.30

   
 

Stadion ul. Złotnicza

 

Stadion ul. Złotnicza

   

 

SIATKÓWKA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Siatkówka
Myczkowski Waldemar

18.35-20.05

16.55-18.25

18.35-20.05

16.55-18.25

16.55-18.25

 

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

 

SANECZKARSTWO

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Saneczkarstwo
Pawlak-Warzybok Monika

         

9.00-11.15

           

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Saneczkarstwo
Poniatowski Sylwester

     

15.30-16.15

 

9.00-11.15

           

 

NARCIARSTWO BIEGOWE

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Narciarstwo biegowe
Skowron Piotr

15.00-17.00

 

15.00-16.30

     

TCTA Sobieszów

 

TCTA Sobieszów

     

 

KOLARSTWO

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Kolarstwo
Potkański Norbert

16.30-18.00

     

16.30-18.00

 

zajęcia w terenie, zbiórka SP 3 lub Zachełmie

     

zajęcia w terenie, zbiórka SP 3 lub Zachełmie

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Kolarstwo
Kubicki Jacek/Marciniszyn Robert

         

9.00-15.00

         

zajęcia w terenie, zbiórka SP 2

 

PIŁKA RĘCZNA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka ręczna dziewcząt
Doimn Justyna

17.00-18.00

16.00-17.00

   

16.30-17.30

 

Hala ul. Złotnicza

Hala ul. Złotnicza

   

Hala ul. Złotnicza

 

18.00-19.00

         

Hala ul. Złotnicza

         

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka ręczna dziewcząt
Prudzienica Izabela

 

16.00-17.30

   

15.30-17.00

 
 

Hala ul. Złotnicza

   

Hala ul. Złotnicza

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka ręczna chłopców
Jarosz Dariusz

   

15.30-16.15

14.30-15.15

   
   

SP 6

SP 6

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piłka ręczna chłopców
Zawiślański Jarosław

   

16.00-17.30

16.00-17.30

   
   

Hala ul. Złotnicza

Hala ul. Złotnicza

   

 

KOSZYKÓWKA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Koszykówka dziewcząt
Bartnicki Adam

     17.00- 18.30

 

18.30- 20.00

 
     SP 10

 

SP 10

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Koszykówka chłopców
Sękiewicz Andrzej

 

15.00-16.30

15.00-16.30

     
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

     
 

16.40-18.10

       
 

ZPP-CWU
ul. Sudecka 42

       

 

LEKKA ATLETYKA

HARMONOGRAM OD 09-11-2020

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
LA
Imiołek Monika
14.00-15.300     11.30-13.00    
SP 3     SP 3    
      14.15-15.15    
      SP 3    
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
LA
Przeorski Marek
15.00-16.30   15.30-17.00 15.30-17.00 15.00-16.30  
ZSE   ZSE ZSE ZSE  
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
LA
Szymański Andrzej
15.30-16.15   15.30-16.15   15.30-16.15  
ZSE   ZSE   ZSE  

 

LEKKA ATLETYKA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

LA
Imiołek Monika

11.45-12.30

   

11.00-12.30

   

SP 3

   

SP 3

   
     

14.15-15.15

   
     

SP 3

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

LA
Przeorski Marek

15.00-16.30

 

15.30-17.00

15.30-17.00

15.00-16.30

 

ZSE

 

ZSE

ZSE

ZSE

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

LA
Szymański Andrzej

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

ZSE

 

ZSE

 

ZSE

 

 

WSPINACZKA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Wspinaczka
Chojnacki Daniel

 

 15.30-17.00

SP 2

       

 

         

 

 17.15-18.45

SP 2

       
           

 

 19.00-20.30        

 

SP 2         

 

WROTKI

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Wrotki
Jakub Kamiński

 

18.25-20.05

 ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

       

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

TEATR

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Teatr
Zwoliński Krzysztof

     

16.00-17.30

   
     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

   
     

17.30-19.00

   
     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

   

 

ZAJĘCIA WOKALNE

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Zajęcia wokalne
Kryńska Renata

15.00-16.30

15.00-16.30

15.30-17.00

     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

     

16.30-18.05

 

17.05-18.35

     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

     

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Ceramika
Nyc Ewa

16.00-17.30

         

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

         

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Plastyka
Nyc Ewa

     

16.00-18.15

   
     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Plastyka
Borsuk - Krasucka Anna

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

 

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

16.45-18.15

16.45-18.15

16.45-18.15

16.45-18.15

   

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

   

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Malarstwo
Nyc Ewa

   

15.00-16.30

     
   

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

     

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Rysunek
Nyc Ewa

   

17.00-18.30

     
   

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

     

 

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Flety
Raban Sylwia

     

15.00-16.30

17.05-18.35

 
     

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Rytmika
Raban Sylwia

11.30-13.00

11.30-13.00

11.30-13.00

11.30-13.00

11.45-13.15

 

SP 7

SP 13

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

SP 13

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Muzyka dawna
Raban Sylwia

 

15.30-17.00

   

15.30-17.00

 
 

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

   

ZPP-CWU
ul. Skłodowskiej - Curie 12

 

 

ZAJĘCIA NAUKOWE

PRACOWNIA FILMOWYCH EFEKTÓW SPECJALNYCH

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Pracownia filmowych efektów specjalnych
Zwoliński Krzysztof

   

15.30-17.00

     
   

ZSRzArt

     

 

MASTERCHEF

HARMONOGRAM OD 09-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
MASTERCHEF
Marciniszyn Robert
15.30-16.30 15.30-16.30 15.30-16.30      
CLASSROOM CLASSROOM CLASSROOM      

 

MASTERCHEF

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

MASTERCHEF
Marciniszyn Robert

15.30-17.00

8.00-9.30

15.30-17.00

     

SP 2

SP 2

SP 2

     

 

JĘZYK ANGIELSKI  - SP 15

HARMONOGRAM OD 09-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Język angielski SP 15
Kawa Agata
 13.40-14.25        11.50-12.35  
 TEAMS        TEAMS  

 

JĘZYK ANGIELSKI

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Język angielski SP 15
Kawa Agata

 14.35-15.20        12.45-13.30  
 SP 15        SP 15  

 

MEGA MISJA

HARMONOGRAM OD 09-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Mega Misja
Kościukiewicz Zdzisława
12..00-12.30     10.30-11.00    
TEAMS     TEAMS    

 

MEGA MISJA

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Mega Misja
Kościukiewicz Zdzisława

12.45 - 13.30

   

11.50-12.35

   

SP 15

   

SP 15

   

 

LEGO ROBOTYKA KL. I-III

SP 2

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

LEGO Robotyka kl. I-III
Wasylkiewicz Joanna

13.40-15.10

15.30-16.05

15.30-16.05

14.30-16.00

   

SP 2

SP 2

SP 2

SP 2

   

 

ORTOGRAFIA I GRAMATYKA NA WESOŁO

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Ortografia i gramatyka na wesoło
Pelzer Agnieszka

 

11.30-12.25

       
 

SP 6 sala nr 5

       

 

MŁODZI ODKRYWCY – KOŁO HISTORYCZNE

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Młodzi Odkrywcy - koło historyczne
Jasińska Dagmara

       14.35-15.30    
       SP 10    

 

TRENING PAMIĘCI I KONCENTRACJI

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Trening pamięci i koncentracji
Maria Guszała

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

   
 

SP 6

 

SP 6

   

 

LEGO ROBOTYKA KL. I-III

SP 15

HARMONOGRAM OD 09-11-2020

NAUCZANIE ZDALNE

Godziny i miejsce zajeć
Prowadzący zajęcia poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Robotyka - SP 15
Patrzałek Robert
  11.40-12.10 11.40-12.10      
  TEAMS TEAMS      

 

LEGO ROBOTYKA KL. I-III

SP 15

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Robotyka - SP 15
Patrzałek Robert

 

11.50-12.35

13.30-14.25

     
 

SP-15

SP-15

     

 

FIZYKA WOKÓŁ NAS

Godziny i miejsce zajęć

Prowadzący zajęcia

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Fizyko wokół nas
Justyna Liber

         14.35-15.20  
         SP 10  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem