W ramach akcji "Zostań w domu" Międzyszkolny Ośrodek Sporu w Jeleniej Górze, zamierza w najbliższym czasie pokazać Wam drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele wf, że może to być czas doskonałej zabawy, rozwoju i nauki.

Na naszej stronie będziemy na bieżąco zamieszczać ciekawe informacje i podpowiedzi na czas niespodziewanej przerwy. Wszystkich Was prosimy o przekazanie tej wiadomości do Waszych znajomych. Niech będzie Nas jak najwięcej chętnych do ćwiczeń!

23.03.-poniedziałek

Serdecznie polecamy stronę prowadzoną przez Pana Damiana Rudnika "Ćwicz w domu grając w gry". Pana Damian nauczyciel wychowania fizycznego, trener biegowy, lekkiej atletyki BKS Bydgoszcz, przygotował rozgrzewkę w domu oraz wspaniałe trzy gry, poprzez zestawy ćwiczeń wzmacniających. Nam sie podoba polecamy!   

 
Zapraszamy również na nasza stronę https://www.facebook.com/mosjg/  Jeżeli zastanawiacie się jak można ćwiczyć w domu? Ta strona Wam pomoże https://pl.padlet.com/UlaJU/WF_Wroclaw?fbclid=IwAR2nBblhr1c5GkAVXU1TVrVYihEiDbNJ7-ODXw0jGiqt44gQnOFh5pgYnB0
Platforma dla nauczycieli WF - WROCŁAW 2020
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem