IMG IMG

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU

W JELENIEJ GÓRZE

Komunikat organizacyjny -INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

TERMIN: 15.05.2019r (środa)

SZKOŁY PODSTAWOWE KL.VII,VIII i GIMNAZJUM

  MIEJSCE:            ZSEl/ Gim 3 ul. Grunwaldzka 64a (pchnięcie kulą)

                                 Stadion lekkoatletyczny Park Sportowy ul. Złotnicza 12

GODZINA:               08.15 -przybycie zespołów na pchnięcie kulą (Gim 3)

08.30 - pchnięcie kulą

                                09.30 - przybycie zespołów (ul. Złotnicza)

09.40 - odprawa techniczna nauczycieli i sędziów

09.45 - uroczyste otwarcie    

10.00 - ROZPOCZĘCIE KONKURENCJI

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE

v  Prawo startu w zawodach ma młodzież rocznik 2003-2005.

v  Zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji i w jednej sztafecie lub w dwóch sztafetach.                                                          

v  W biegu na 100m rozegrane zostaną finały. W pozostałych biegach serie na czas.

v  W konkurencjach obowiązują 3 serie eliminacyjne a następnie 3 serie finałowe.

v  W konkurencji maksymalnie mogą wziąć udział 3 osoby z jednej szkoły.

v  Punktacja drużynowa oddzielna dla dziewcząt i chłopców na podstawie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników szkoły.

v  Start tylko i wyłącznie na KARTACH INDYWIDUALNYCH

(imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia, szkoła, konkurencja w której startuje zawodnik).

v  Obowiązkowe zgłoszenie zawodników szkoły, przez stronę srs.szs.pl. Lista powinna zostać wydrukowana i podpisana przez Dyrektora szkoły.

v  Dekoracja zawodników do 10 minut po zakończonej konkurencji.

v  Za zaginione rzeczy organizator nie ponosi odpowiedzialności.

v  Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych przesunięć w programie (należy słuchać komunikatów podawanych przez spikera) Zawodnik powinien być co najmniej 30 minut przed planowaną konkurencją.

NA PŁYCIE STADIONU PODCZAS TRWANIA KONKURENCJI SPORTOWYCH PRZEBYWA WYŁĄCZNIE STARTUJĄCA MŁODZIEŻ, NAUCZYCIELE DOPINGUJĄ SWOICH ZAWODNIKÓW Z TRYBUN

 

 

PROGRAM MINUTOWY INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

08.15        przybycie zespołów na pchnięcie kulą (Gim 3)

ok. 08.30  pchnięcie kulą (dzw, chł)

09.30       ODPRAWA TECHNICZNA Z NAUCZYCIELAMI I SĘDZIAMI (ul. Złotnicza)

09.45       UROCZYSTE OTWARCIE

10.00       ROZPOCZĘCIE KONKURENCJI

 

10.00          200m ppł (dzw)

ok. 10.15    200m ppł (chł)

ok.10.30     skok w dal (dzw)

ok.10.30     skok wzwyż (dzw)

ok. 10.30    100m (dzw) ELIMINACJE

ok. 10.40    100m (chł) ELIMINACJE

ok. 10.55     80m ppł (dzw)( 76,2-13-8,2-13,2)

ok. 11.15    110m ppł (chł) (91,4-13,6-8,9-16,3)      

ok. 11.00    skok w dal(chł)

ok. 11.00    skok wzwyz (chł)

ok. 11.15    FINAŁ B i A      - 100m (DZW)

ok. 11.30    FINAŁ B i A      - 100m (CHŁ)    

ok. 11.45     300m (dzw)

ok. 12.05    300m (chł)

ok. 12.15     1000m (dzw)

ok. 12.25    1000m (chł)

ok. 12.45    600m (dzw)

ok. 12.55    2000m (chł)

ok. 13.05     sztafeta szwedzka (dzw) 100-200-300-400m

ok. 13.15     sztafeta szwedzka (chł) 100-200-300-400m

ok. 13.25    sztafeta 4x100m (dzw)

ok. 13.35    sztafeta 4X100m (chł)

Dział Organizacji Imprez Sportowych

Celestyna Trzewik

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem