IMG IMG

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU

W JELENIEJ GÓRZE

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

TERMIN:    21.05.2018r (poniedziałek)

SZKOŁY PODSTAWOWE KL.VII, GIMNAZJUM 

MIEJSCE:                 Stadion lekkoatletyczny Park Sportowy ul. Złotnicza 12

GODZINA:                09.30 - przybycie zespołów

09.40 - odprawa techniczna nauczycieli i sędziów

09.45 - uroczyste otwarcie

10.00 - ROZPOCZĘCIE KONKURENCJI

Do igrzysk LA zgłosiły się następujące szkoły

Dziewczęta:    SP 10, Gim Kat, SP 13, Gim 1, Gim 4, Gim ZSO1, SP 11, SP 15, Gim 3, SP 2 (10 szkół)

Chłopcy:            SP 10, Gim Kat, SP 13, Gim 1, Gim 4, Gim ZSO1, SP 11, SP 15, Gim 3, SP 2 (10 szkół)

SPRAWY ORGANIZACYJNE

v     Prawo startu w zawodach ma młodzież rocznik 2002-2004.

v Zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji i w jednej sztafecie lub w dwóch sztafetach                                                            

v     W biegu na 100m rozegrane zostaną finały. W pozostałych biegach serie na czas.

v     W konkurencjach obowiązują 3 serie eliminacyjne a następnie 3 serie finałowe.

v     W konkurencji maksymalnie mogą wziąć udział 3 osoby z jednej szkoły.

v    Punktacja drużynowa oddzielna dla dziewcząt i chłopców na podstawie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników szkoły.

v     Start tylko i wyłącznie na KARTACH INDYWIDUALNYCH

(imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia, szkoła, konkurencja w której startuje zawodnik).

v     Obowiązuje uczestnictwa w zawodach jest pisemna lista zgłoszeniowa zawodników szkoły, przez system SRS.

v     dekoracja zawodników do 10 minut po zakończonej konkurencji

v     za zaginione rzeczy organizator nie ponosi odpowiedzialności

v     organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych przesunięć w programie (należy słuchać komunikatów podawanych przez spikera) Zawodnik powinien być co najmniej 30 minut przed planowaną konkurencją.

NA PŁYCIE STADIONU PODCZAS TRWANIA KONKURENCJI SPORTOWYCH PRZEBYWA WYŁĄCZNIE STARTUJĄCA MŁODZIEŻ, NAUCZYCIELE DOPINGUJĄ SWOICH ZAWODNIKÓW Z TRYBUN

  PROGRAM MINUTOWY

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

GIM, KL.VII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

09.30       ODPRAWA TECHNICZNA Z NAUCZYCIELAMI I SĘDZIAMI

09.45        UROCZYSTE OTWARCIE

10.00         ROZPOCZĘCIE KONKURENCJI

10.00          200m ppł (dzw)

ok. 10.15         200m ppł (chł)

ok.10.30          skok w dal (dzw)

ok.10.30          skok wzwyż (dzw)

ok. 10.30         100m (dzw) ELIMINACJE

ok. 10.40         100m (chł) ELIMINACJE

ok. 10.55         80m ppł (dzw)( 76,2-13-8,2-13,2)

ok. 11.15         110m ppł (chł) (91,4-13,6-8,9-16,3)

ok. 11.00         skok w dal(chł)

ok. 11.00         skok wzwyz (chł)

ok. 11.15         FINAŁ B i A         - 100m (DZW)

ok. 11.30         FINAŁ B i A         - 100m (CHŁ)

ok. 11.45         300m (dzw)

ok. 12.05         300m (chł)

ok. 12.15        1000m (dzw)

ok. 12.25         1000m (chł)

ok. 12.45         600m (dzw)

ok. 12.55          2000m (chł)

ok. 13.05         sztafeta szwedzka (dzw) 100-200-300-400m

ok. 13.15         sztafeta szwedzka (chł) 100-200-300-400m

ok. 13.25         sztafeta 4x100m (dzw)

ok. 13.35         sztafeta 4X100m (chł)

Dział Organizacji Imprez Sportowych

Ryszard Stroński

Celestyna Trzewik

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem