IMG IMG

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU

W JELENIEJ GÓRZE

SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY kl. VII  (2017/2018) 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła SP 2 SP 3 SP 5 SP 6 SP 7 SP 8 SP 10 SP 11 SP 13 SP 15 SP Katolik SP Społecz
m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal IV 37
--- ---
--- ---
I 50
--- ---
--- ---
II-III 42,5
II-III 42,5
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
2 Koszykówka                                                
3 Piłka nożna --- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
 II-III 42,5
I 50
II-III 42,5
 ---  ---  --- ---
--- ---
--- ---
4 Piłka ręczna I-II 47,5
--- ---
 ---  --- III-IV 38,5
 ---  --- III-IV 38,5
mV - 34
 I-II 47,5
 ---  ---  ---  ---  ---  --- --- ---
5 Piłka siatkowa I-II 47,5
--- ---
--- ---
 I-II 47,5
--- ---
--- ---
--- ---
III 40
 ---  --- --- ---
--- ---
--- ---
6 Siatkówka plażowa                                                
7 Drużynowe biegi przełajowe                                                
8 Sztafetowe biegi przełajowe --- ---
--- ---
--- ---
-mII - 45
--- ---
--- ---
--- ---
I 50
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
9 Biathlon letni                                                
10 Indywidualne LA                                                
11 Szkolna Liga LA --- --- --- --- --- --- II 45
--- --- III 40
--- --- I 50 --- --- --- --- --- --- --- ---
12 Szachy drużynowe  --- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
13 Pływanie drużynowe  II 45
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
I 50
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
14 Tenis stołowy  III 40
 II 45
 --- ---
 I 50
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
15 Badminton  -mII -45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---  I 50 --- --- --- --- --- ---
16 Snowbord                                                
17 Biathlon                                                 
18 Short-track                                                
19 Dwubój nowoczesny                                                
20 Aerobik                                                
21 Rowery MTB                                                
22 Puchar Humberta                                                
23 Narciarstwo alpejskie                                                
24 Narciarstwo biegowe                                                
25 Biegi na orientację                                                
26 Streetball                                                
  SUMA PUNKTÓW SP 2   SP 3 SP 5     SP 6 SP 7   SP 8   SP 10   SP 11   SP 13   SP 15   SP Katoli   SP Społe  
                       
miejsce                        

 

SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZĄTA kl. VII  (2017/2018)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła SP 2 SP 3 SP 5 SP 6 SP 7 SP 8 SP 10 SP 11 SP 13 SP 15 SP Katolik SP Społecz
m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal  I 50
 --- ---
--- ---
 II-IV 40,5
--- ---
--- ---
--- ---
II-IV 40,5
II-IV 40,5
--- ---
--- ---
--- ---
2 Koszykówka                                                
3 Piłka nożna --- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
 II 45
I 50
 --- ---
--- ---
--- ---
4 Piłka ręczna III-IV 38,5
--- ---
 ---  --- V-VI 32,5
--- ---
V-VI 32,5
I 50
 III-IV 38,5
II 45
--- ---
--- ---
 --- ---
5 Piłka siatkowa  I 50
II 45
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
 III 40
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
6 Siatkówka plażowa                                                
7 Drużynowe biegi przełajowe                                                
8 Sztafetowe biegi przełajowe --- ---
III 40
---  ---  -mIV -37
--- ---
--- ---
--- ---
I 50
--- ---
II 45
--- ---
--- ---
9 Biathlon letni                                                
10 Indywidualne LA                                                
11 Szkolna Liga LA --- ---
--- --- --- ---  II 45
--- ---  III 40 I 50 --- --- --- ---
--- --- --- --- --- ---
12 Szachy drużynowe --- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
13 Pływanie drużynowe II 45
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
 I 50
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
14 Tenis stołowy  IV 37 III 40
 --- ---
II 45
--- ---
--- ---
--- ---
 I 50
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
15 Badminton  -mII -45  --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---  I 50 --- --- --- --- --- ---
16 Snowbord                                                
17 Biathlon                                                 
18 Short-track                                                
19 Dwubój nowoczesny                                                
20 Aerobik                                                
21 Rowery MTB                                                
22 Puchar Humberta                                                
23 Narciarstwo alpejskie                                                
24 Narciarstwo biegowe                                                
25 Biegi na orientację                                                
26 Streetball                                                
  SUMA PUNKTÓW SP 2   SP 3 SP 5     SP 6 SP 7   SP 8   SP 10   SP 11   SP 13   SP 15   SP Katoli   SP Społe  
                       
miejsce                        

 

GIMNAZJUM CHŁOPCY (2017/2018) 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła GIM 1 / SP 2 GIM 3 / ZSEl GIM 4 / SP 11 GIM 5 / SP 15 GIM ZSO1 GIM ZSRzArt GIM Katolik GIM Społeczne
m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal chł I 50
 IV 37
 III 40
--- ---
II 45
--- ---
V 34
--- ---
2 Koszykówka                                
3 Piłka nożna --- ---
 III 40
 II 45
--- ---
I 50 --- ---
--- ---
--- ---
4 Piłka ręczna II 45
IV 37
III 40
--- ---
I 50
 ---  ---  ---  --- ---  ---
5 Piłka siatkowa I 50
 IV 37
III 40
II 45
 --- ---
--- ---
--- ---
--- ---
6 Siatkówka plażowa                                
7 Drużynowe biegi przełajowe                                
8 Sztafetowe biegi przełajowe  I 50
II 45
III 40
--- ---
--- --- --- --- --- ---
--- ---
9 Biathlon letni                                
10 Indywidualne LA                                
11 Szkolna Liga LA  II 45
 I 30  IV 37
--- ---
--- --- --- ---  III 40 --- ---
12 Szachy drużynowe  II 45
V 34
VI 31
 --- ---
 I 50
--- ---
 III 40
IV 37
13 Pływanie drużynowe  II 45
--- ---
--- ---
--- ---
 I 50
--- ---
--- ---
--- ---
14 Tenis stołowy  III 40
IV 37
II 45
 I 50
--- ---
--- ---
--- ---
---  ---
15 Badminton I 50  IV 37 III 40 II 45  --- --- --- --- --- --- --- ---
16 Snowbord                                
17 Biathlon                                 
18 Short-track                                
19 Dwubój nowoczesny                                
20 Aerobik                                
21 Rowery MTB                                
22 Puchar Humberta                                
23 Narciarstwo alpejskie                                
24 Narciarstwo biegowe                                
25 Biegi na orientację                                
26 Streetball                                
  SUMA PUNKTÓW GIM 1 / SP 2 GIM 3 / ZSEl   GIM 4 / SP 11 GIM 5 / SP 15  GIM ZSO1 GIM ZSRzArt   GIM Katolik GIM Społeczne 
               
miejsce                

  

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA (2017/2018) 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła GIM 1 / SP 2 GIM 3 / ZSEl GIM 4 / SP 11 GIM 5 / SP 15 GIM ZSO1 GIM ZSRzArt GIM Katolik GIM Społeczne
m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal chł  I 50
IV-V 35,5
III 40
II 45
 --- ---
--- ---
IV-V 35,5
--- ---
2 Koszykówka                                
3 Piłka nożna                                
4 Piłka ręczna  II 45
V 34
IV 37
III 40
I 50
--- ---
--- ---
--- ---
5 Piłka siatkowa  I 50
III 40
IV 37
II 45
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
6 Siatkówka plażowa                                
7 Drużynowe biegi przełajowe                                
8 Sztafetowe biegi przełajowe  I 50
 II 45
III 40
--- ---
--- ---
---
---
--- ---
--- ---
9 Biathlon letni                                
10 Indywidualne LA                                
11 Szkolna Liga LA  I 50
II 45
 IV 37
--- ---
--- ---
---
---
 III 40 --- ---
12 Szachy drużynowe  I 50
 V 34
 VI 31
 --- ---
IV 37
---
---
 II 45
 III 40
13 Pływanie drużynowe  II 45
--- ---
--- ---
--- ---
 I 50
---
---
--- ---
--- ---
14 Tenis stołowy                                
15 Badminton II 45  III 40  IV 37 --- --- --- --- I  50 --- --- --- ---
16 Snowbord                                
17 Biathlon                                 
18 Short-track                                
19 Dwubój nowoczesny                                
20 Aerobik                                
21 Rowery MTB                                
22 Puchar Humberta                                
23 Narciarstwo alpejskie                                
24 Narciarstwo biegowe                                
25 Biegi na orientację                                
26 Streetball                                
  SUMA PUNKTÓW GIM 1 / SP 2 GIM 3 / ZSEl   GIM 4 / SP 11 GIM 5 / SP 15  GIM ZSO1 GIM ZSRzArt   GIM Katolik GIM Społeczne 
               
miejsce                

  

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem