IMG IMG

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU

W JELENIEJ GÓRZE

CHŁOPCY

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. VII,VIII i GIMNAZJUM kl.III  (2018/2019) 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła SP 2 SP 3 SP 5 SP 6 SP 7 SP 8 SP 10 SP 11 SP 13 SP 15 GIM 3

GIM

ZSRzArt

GIM

ZSO1

ZS

Katolik

ZS

Społ

m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal chłopców
                                                           
2 Koszykówka - -
 -  - -  - III 40
 -  -  -  - I 50
II 45
-  -  -  - IV 37
-  -  -  -  -  - - -
3 Piłka nożna I 50
-  -  - - V-VI 32,5 -  -  - - II 45
 IV 37
V-VI 32,5
 - -
 - -
- -  -  - III 40
 -  -
4 Piłka ręczna                                                            
5 Piłka siatkowa                                                            
6 Siatkówka plażowa  V "-34" -  -  -  -  -  -  - -  -  -  - - II 45
 - - IV 37 III 40  - - -  -  I 50 -  -
7 Drużynowe biegi przełajowe  -  -  V 34
 - -  - -  -  -  -  - I 50
III 40
 IV 37
II 45
 - -
 -  - - -  -  -  - -
8 Sztafetowe biegi przełajowe II 45
VI 31  -  -  -  -  -  -  -  - III  40  I 50
V 34 VIII 28
 IV 37
 -  -  -  -  -  -  - -
9 Biathlon letni                                                            
10 Indywidualne LA                                                            
11 Szkolna Liga LA  II 45
 - - - - - -  -  -  -  -  - - - -
-  -  -   I 50
-  -  -  -  -  -  - -
12 Szachy drużynowe                                                            
13 Pływanie drużynowe                                                            
14 Tenis stołowy                                                            
15 Badminton                                                            
  Finały wojewódzkie                                                            
16 Snowboard                                                            
17 Biathlon                                                            
18 Short-Track                                                            
19 Dwubój nowoczesny                                                            
20 Aerobik rekracyjny                                                            
21 Rowert MTB                                                            
22 Narciarstwo Alpejskie                                                            
23 Narciarstwo biegowe                                                            
24 Biegi na orientacje                                                            
25 Streetball                                                            
26 Unihokej                                                            
  SUMA PUNKTÓW SP 2   SP 3 SP 5     SP 6 SP 7   SP 8   SP 10   SP 11   SP 13   SP 15   Gim 3 
Gim ZSRzArt    Gim ZSO1    ZS Katolik    ZSSpoł   
                                 
miejsce                                  

DZIEWCZĘTA

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. VII,VIII i GIMNAZJUM kl.III  (2018/2019) 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp Dyscyplina/ szkoła SP 2 SP 3 SP 5 SP 6 SP 7 SP 8 SP 10 SP 11 SP 13 SP 15 GIM 3

GIM

ZSRzArt

GIM

ZSO1

ZS

Katolik

ZS

Społ

m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt m pkt
1 Futsal chłopców
 --- ---  --- ---  --- --- ---  ---  --- ---  --- ---  ---  ---  --- --- --- ---  --- --- --- --- ---  --- --- ---
--- --- ---  ---
2 Koszykówka                                                            
3 Piłka nożna  -  -  VIII-VIII 26,5
 -  -  -  -  -  - I 50 VII-VIII 26,5
II 45
IV 37
 V-VI 32,5
III 40
- - - -
V-VI 32,5  -  -
4 Piłka ręczna                                                            
5 Piłka siatkowa                                                            
6 Siatkówka plażowa I 50
 - -  -  - - - -  - -  - - - - -  -  - II 45 III 40
-  -  -  - - - -  -
7 Drużynowe biegi przełajowe -  - III 40
 - - -  -  - - -  - V 34 IV 37
 II 45
I 50
-  -  - -  - - - - -  -
8 Sztafetowe biegi przełajowe II 45
 V 34 -  -  - -  - -  - - - - VI 31  III 40 I 50
 IV 37
- -  - -
-  -  -  -
9 Biathlon letni                                                            
10 Indywidualne LA                                                            
11 Szkolna Liga LA  I 50 - -  -  - - -  - - -  -  - - -  -  -  - -  - II 45  -  - - -  -  -  -  -
12 Szachy drużynowe                                                            
13 Pływanie drużynowe                                                            
14 Tenis stołowy                                                            
15 Badminton                                                            
  Finały wojewódzkie                                                            
16 Snowboard                                                            
17 Biathlon                                                            
18 Short-Track                                                            
19 Dwubój nowoczesny                                                            
20 Aerobik rekracyjny                                                            
21 Rowert MTB                                                            
22 Narciarstwo Alpejskie                                                            
23 Narciarstwo biegowe                                                            
24 Biegi na orientacje                                                            
25 Streetball                                                            
26 Unihokej                                                            
  SUMA PUNKTÓW SP 2   SP 3 SP 5     SP 6 SP 7   SP 8   SP 10   SP 11   SP 13   SP 15   Gim 3 
Gim ZSRzArt    Gim ZSO1    ZS Katolik    ZSSpoł   
                                 
miejsce                                  

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem